
Plan je bezoek
Voor een bezoek aan de tentoonstelling Van Gogh, al onze schilderijen heb je naast een ticket voor museum en park ook een extra tentoonstellingsticket met starttijd nodig. Je betaalt hiervoor niets extra. Je kunt de overige delen van het museum en de beeldentuin al vanaf 10 uur bezoeken.
Praktische informatie
Bezoek en tickets
- Het museum ligt midden in Het Nationale Park De Hoge Veluwe.
- Om het museum te bezoeken, koop je een gecombineerde dagkaart voor Het Nationale Park De Hoge Veluwe en het Kröller-Müller Museum. Koop je ticket online.
- Een bezoek aan het museum en de beeldentuin duurt gemiddeld drie uur. Ga je ook op ontdekking in het park, reken dan op zes uur. Wil je, samen met het museum, alles zien? Neem dan een dag de tijd. Of ontdek op je gemak een paar gebieden en kom nog eens terug.
Openingstijden
Dinsdag tot en met zondag en feestdagen van 10.00 uur tot 17.00 uur.
Adres
Houtkampweg 6, Otterlo
Route en parkeren en route met het openbaar vervoer
Goed om te weten
Veelgestelde vragen over kunstwerken
Extra verdieping

Het Kröller-Müller Museum is een mooie start voor een lang weekend weg. Combineer je bezoek met een paar nachten in een natuurhuisje op de Veluwe. Ontdek de omgeving, adem de frisse boslucht in en laat je inspireren door de rust en ruimte. Zo maak je van je dagje uit een ontspannen weekend, of zelfs een minivakantie!
















