
Elke donderdag nemen afwisselend Benno Tempel (museumdirecteur), Jannet de Goede (hoofd presentatie) en Marijn Geist (junior conservator) je mee in hun verhaal over de kunstwerken die te zien zijn bij Open einde. In 15 minuten vertellen zij meer over de kunstwerken en hoe de tentoonstelling tot stand is gekomen.
De talks vinden plaats op donderdagen om 14 uur vanaf 22 november t/m 26 maart, in de kerst- en voorjaarsvakantie zijn er geen talks.
Praktische info
Data talks:
4 december: directeur Benno Tempel Marina over Marina Abramović en Ulay
11 december: hoofd presentatie Jannet de Goede over Richard Long
18 december: junior conservator Marijn Geist over Franz West
15 januari: directeur Benno Tempel over Bruce Nauman
22 januari: junior conservator Marijn Geist over Ken Unsworth
29 januari: hoofd presentatie Jannet de Goede over Charlotte Posenenske
5 februari: Junior conservator Marijn Geist over Gianni Colombo
12 februari: directeur Benno Tempel over George Brecht
19 februari: hoofd presentatie Jannet de Goede over Dennis Oppenheim
12 maart: : junior conservator Marijn Geist over Bruynèl/Visser
19 maart: directeur Benno Tempel over A.R. Penck
De talks zijn steeds van 14.00 tot 14.15 uur en starten bij het begin van de tentoonstelling Open einde. Er zijn geen zitplaatsen; je kunt een vouwstoeltje lenen bij de garderobe.
De talks zijn gratis voor iedereen met een geldig museumticket. Per talk kunnen maximaal 15 personen aansluiten. Als je zeker wilt zijn van een plek, meld je dan van tevoren aan aan via de ticketshop. Kies de gewenste datum en scroll naar beneden om de activiteit te boeken.
Lukt het je toch niet om te komen, stuur ons dan minimaal 24 uur van te voren een bericht. Dan kunnen we iemand anders blij maken met een plek.